“РАДА ЕКСПЕРТІВ” ПРОПОНУЄ МІСЬКРАДІ ДООПРАЦЮВАТИ ПРОГРАМИ

Напередодні сесії Кіровоградської міськради другого скликання, що пройде 23 лютого, громадське партнерство “Рада експертів” доповіло про результати аналізу галузевих програм та зустрічі з депутатами щодо співпраці з громадськістю. Про них на прес-конференції повідомили представники партнерства Дмитро Сінченко та Інга Дуднік.

Зокрема, активісти зазначили, що їм вдалося зустрітися чи переговорити у телефонному режимі майже з усіма депутатами, які висловили бажання співпрацювати й надалі з громадськістю. Вони схвалили і активність у ході внесення поправок, і в ініціюванні електронних петицій, і в оприлюдненні проектів рішень за 20 робочих днів до їх прийняття.

Що ж стосується проектів галузевих програм, із 25 оприлюднених “Рада експертів” відзначила готовими до прийняття лише три і одну з невеликим доопрацюванням. Вони стосуються охорони дітей, надання експертних послуг (за винятком статті про встановлення турнікету в міськраді), встановлення системи “Рада”, відеотрансляцій засідань та технічного оновлення сайту міськради.

“В решті програм, — зазначила Інга Дуднік,  — кошти (передбачено розподілити близько 700 млн. грн) не зрозуміло на що витрачаються. Можуть бути не пов’язані між собою завдання та результати програми, або взагалі відсутній один із обов’язкових компонентів. Часто складалося враження, що нова Програма — це звіт за попередні роки, тільки з інакшими цифрами”.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.