УСПІХ — ЦЕ РОЗВИТОК: ГО «ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ» ПРОВЕЛА ЧЕРГОВУ ЗУСТРІЧ ІЗ ГРАНТЕРАМИ

Сьогодні, 24 лютого, ГО «Територія успіху» провела тренінг «Менеджмент громадських організацій» для одержувачів міні-грантів. Зустріч розпочалася із планування діяльності на найближчий квартал: це і удосконалення роботи, і можливості стажування та налагодження співпраці з іншими організаціями, і звітування про діяльність. «Ви успішно заявили про себе на регіональному рівні, тепер час презентувати вас на обласному», — зазначила Інга Дуднік, анонсувавши велике публічне звітування вже цієї весни.

Координатор громадської приймальні УГСПЛ Євген Гурницький у своїй доповіді скоординував активістів у змінах до законодавства, що стосуються діяльності громадських організацій, а також презентував перелік порад для удосконалення Статутів кожної з НГО. «Статут – це ваша Конституція і ваш захист, що регулює спірні питання у діяльності вашої організації. Змінювати його важливо для розвитку  а ми, у свою чергу, завжди готові допомогти, якщо виникають якісь сумніви», — зазначив юрист.

Далі слово надали Анастасії Бабаєвій, яка провела короткий екскурс по інструментам Google та зручності їхнього використання у роботі організації. А ще один юрист громадської приймальні Марина Іщенко провела майстер-клас із документообігу.

І точно нікого не залишила байдужим розповідь Тетяни Козловської (ІОЦ “Духовність”) про стажування у львівській ГО “Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”. Кіровоградський регіон серед інших 20 вона представляла із очільником ГО “Фонд розвитку ініціативи громад” Леонідом Жовтило. Нові знайомства, живий обмін ідеями й досвідом, зустрічі з експертами та робота уже сформованих на той час 15 об’єднаних територіальних громад у Львівській області неймовірно надихають і спонукають до дій, навіть коли просто слухати про це! Тож учасники тренінгу швидко визначилися, в яких НГО-хабах пройдуть стажування вже цієї весни.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.