ЕКСПЕРТИ ТА ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ КІРОВОГРАДЩИНИ ПРОТИ РАДІАЦІЇ У ШКОЛАХ

26 лютого, у приміщенні обласної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського відбулося засідання круглого столу «Радіаційні ризики для дітей Кіровоградщини».

Захід організували громадські організації «Триторія успіху» та Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86». Серед учасників обговорення — місцеві екоактивісти, представники громадськості, Держсанепідслужби області, ЗМІ, органів місцевого самоврядування в галузі освіти, охорони здоров’я та екології. Приводом для зібрання стало оприлюднення Держсанепідслужбою в області результатів моніторингу чистоти повітря у громадських приміщеннях та джерелах водопостачання Кіровоградщини щодо забруднення радоном-222.

Серед спікерів виступила юрист громадської приймальні УГСПЛ ГО “Територія успіху” Олена Гурба. У своїй презентації вона окреслила головні законодавчі норми, що гарантують забезпечення здоров’я дитини державними органами.

Матеріали круглого столу (презентації учасників, лист ГУ Держсанепідслужби Кіровоградської області про виконання комплексної програми та інтерактивна карта забруднень шкіл і ДВП), а також проект рекомендацій доступні за посиланням.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.