У Кропивницькому презентували соціальну гру «Бути жінкою»

Сьогодні, 6 грудня, кропивничани, мали нагоду в числі перших в Україні зіграти у нову соціальну гру «Бути жінкою». У презентації взяли участь майже три десятки учасників. Серед них громадські діячі, психологи, представники поліції та юстиції, журналісти. Всі учасники розділились на групи по 4-6 учасників, щоб зіграти у гру.

«У грі є 8 карток-ролей з описом персонажу і цілей, які вона перед собою ставить. На шляху до досягнення мети всім доведеться долати стереотипи, їм траплятимуться також і позитивні ситуації. У кожної персонажки є своя супер-сила. Таким мчином ця гра дає можливість людині стати у черевики іншої і пройти певну частину її шляху, хоч і по ігровому полю. Це дозволяє якнайкраще зрозуміти чого вартує жінкам реалізувати власні цілі, - зазначила організаторка гри у нашому місті, виконавча директорка ГО «Територія успіху» Інга Дуднік. - Ажіотаж який ми спостерігаємо сьогодні, засвідчує, що навіть дорослі люблять грати. І тому, через гейміфікацію, навіть серйозні проблеми, що досі присутні в суспільстві припрацьовувати набагато швидше і ефективніше.


«Бути жінкою» - це настільна соціальна гра з категорії так званих «серйозних» ігор. За задумом авторів гра «Бути жінкою» має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри. Усі героїні гри мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя.


« Хоч гра ніби і серйозна, але мені було цікаво і весело уявляти себе в незвичній іншій ролі, проходити місії, - розповідає про учасниця гри, психолог Інга Кузнєцова. – Думаю, що для молоді в 14-16 років, коли ще можна вплинути на формування стереотипів, грати в цю гру ще більш корисно. Єдине, що я би не пропонувала готових відповідей на проблемні питання з якими стикаються персонажі гри, а пропонувала ці моменти до обговорення. Коли йде проблемний метод навчання, це цікавіше, ніж готові результати».


1 comment (Add your own)

1. Akeksei wrote:
___123___У Кропивницькому презентували соціальну гру «Бути жінкою» | watchdog-kr.com.ua___123___ . Interpult Studio

04/01/2019 @ 8:08 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.