У Кропивницькому презентуватимуть нову соціальну гру «Бути жінкою»

Гра розповідає про наявні в Україні стереотипи щодо ролі жінки в суспільстві та пропонує гравцям моделі протидії дискримінації.


Презентація відбудеться у четвер, 6 грудня, початок о 13:00 за адресою вул. Тараса Карпи, 84 , оф. 604(тренінг центр ГО «Територія успіху»)


«Бути жінкою» - це настільна соціальна гра з категорії так званих «серйозних» ігор. За задумом авторів гра «Бути жінкою» має стати доступним та зрозумілим для людей інструментом перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь гри. Усі героїні гри мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя.


“Жінка-загадка, жінка-таємниця – це не лише красивий романтичний образ, а й ілюстрація нерозуміння того, що жінка відчуває, що нею рухає, що впливає на її поведінку. А без цих знань і розуміння, важко і ставитись до жінки як до повноцінної людини зі своїми інтересами, бажаннями, потребами і почуттями, Тому ми дуже раді, що Кропивницький в числі перших в Україні гратиме в цю гру”, - зазначила виконавча директорка ГО «Територія успіху» Інга Дуднік. 


Гра розроблялась упродовж трьох місяців командою українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.


У результаті всі вісім героїнь гри – це збірні образи, які відповідають сучасним реаліям України, що перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України.

Для участі у грі необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdf3qOIV5wldtJ0ZahtkNnIp2wW1B4UJ3mOI7qucfU8Cs_uKQ/viewform?fbclid=IwAR22dSNyeBtGaNJsbD6SejP6ZJVapAP5i-s65T2ZSrWNiLKVYRwzhp1m9MoПрезентації проводяться в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», що триває з 25 листопада по 10 грудня. Більше інформації про гру – http://radnyk.org

7 comments (Add your own)

1. Akeksei wrote:
___123___У Кропивницькому презентуватимуть нову соціальну гру «Бути жінкою» | watchdog-kr.com.ua___123___ . InterpultStudio

January 4, 2019 @ 8:08 AM

2. yebesoda wrote:
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxil http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 23, 2019 @ 8:25 AM

3. arozuequ wrote:
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 23, 2019 @ 8:39 AM

4. canadian pharmacy online wrote:
online pharmacies
http://canadianpharmaciesprofmeds.com/
canadian mail order pharmacies to usa

December 2, 2019 @ 3:05 AM

5. wrote:
У Кропивницькому презентуватимуть нову соціальну гру Бути жінкою | watchdog-kr.com.ua http://ibsfc.org

March 1, 2020 @ 9:01 AM

6. wrote:
У Кропивницькому презентуватимуть нову соціальну гру Бути
жінкою | watchdog-kr.com.ua http://reg-soft.ru/go.php?url=http://18.182.187.26/

March 25, 2020 @ 6:14 PM

7. wrote:
Please let me know if you're looking for a article author for
your site. You have some really good posts and I feel I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some articles for
your blog in exchange for a link back to mine. Please send me an email
if interested. Many thanks!

July 27, 2020 @ 3:08 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.