Грантери опанували мистецтво презентації

25 березня ГО "Територія успіху" зібрала своїх на черговий тренінг — "Звітування НГО — крок до прозорої діяльності". Тренінг став частиною підготовки до "великого" звітування про діяльність НГО, яке відбудеться у квітні. 

Цього разу це був практикум: учасники мали підготувати презентації, а в ході тренінгу представити за допомогою них результати діяльності своїх організацій за 5 хвилин. Виступи записувалися на відео, тож спікери матимуть нагоду поглянути на себе збоку і самим оцінити свій виступ: міміку, темп, інтонацію, тривалість і змістовність тощо.

З метою розширити уявлення представників го області про світові тенденції презентацій власних ідей так, щоб надихати до активності інших, pr-менеджер ГО "Території успіху", Юлія Ярова, познайомила їх із форматом TED-конференцій. На прикладі виступу одного зі спікерів на TEDxKyiv учасники змогли визначити особливості мотивуючої промови і спробували застосувати ці якості в експрес-підготовці й презентації формату TED. Після презентації ідей Світлана Остряніна, представник "Громадського. Черкаси", зізналася, що як журналіст приємно вражена цінністю саме людського ресурсу у наших місцевих НГО і саме такі життєві історії більш реально і об'єктивно можуть представити усі досягнення організацій, ніж сухі звіти. і поширити "вірус" суспільно корисної діяльності за межі організаційних локацій.

У другій частині тренінгу-практикуму Анастасія Бабаєва, офіс-менеджер ГО "Територія успіху", разом із учасниками пройшлася функціями основних Google-інструментів, які можуть допомогти у роботі та звітуванні НГО і зробити ці процеси зручними. Частину тренінгу присвятили локальним консультаціям та обміном вражень.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.