Євген Гурницький презентував «Бюджет для громадян» жителям Новоукраїнської ОТГ

Вчора, 13го листопада Євген Гурницький в ролі експерта Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» вчергове відвідав Новоукраінську ОТГ. Зокрема, Євген був присутній на засіданні сесії міської ради, адже цього дня депутати голосували і прийняли рішення про затвердження двох антикорупційних інструментів, а саме про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів і програму антикорупційних заходів. Експерт Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети». Євген Гурницький взяв слово і подякував міському голові та депутатському корпусу за розуміння важливості впровадження кращих практик в громаді задля відкритості та прозорості діяльності місцевої влади. 

Важливою частиною цього візиту до Новоукраїнки стала також презентація «Бюджету для громадян» для жителів ОТГ. Проект передбачає представлення бюджетного процесу, статей витрат у доступному вигляді, простими словами, з використанням інфографіки та інших візуальних засобів. Щоб підвищити рівень розуміння і залученості громадян до формування бюджетних пропозицій та контролю за виконанням. Під час особистого спілкування, консультацій і пояснень, також Євген зібрав пропозиції до місцевого бюджету на наступний рік, та пояснив як подавати їх місцевій владі вже особисто.1 comment (Add your own)

1. Akeksei wrote:
___123___Євген Гурницький презентував «Бюджет для громадян» жителям Новоукраїнської ОТГ | watchdog-kr.com.ua___123___ . Interpult Studio

January 4, 2019 @ 8:09 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.