ГО “ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ” ПРИЙМАЄ ГОСТЕЙ

29–31 березня в рамках проекту “Українська регіональна платформа громадський ініціатив” (за підтримки Європейського союзу) ГО “Територія успіху” проводить стажування для субгрантерів організацій-учасниць згаданого проекту.

Триденна програма розпочалася сьогодні, 29 березня, зі знайомства учасників між собою, представлення їхніх проектів та із діяльністю деяких місцевих НГО-грантерів “Території успіху”. Зокрема, виступила очільниця БО “Благодійний фонд “Берегиня миру” Юлія Шкурупій, яка познайомила учасників стажування із вражаючими результатами проекту з моніторингу бюджетів у галузі освіти, результатом якого стало створення Батьківської ради при управлінні освіти.  Ірина Дишлова, з компаніївської ГО «Взаємодія», розповіла про успішні результати проекту організації, досвід і практику активізації громади та реалізацію громадських ініціатив.Тетяна Букач, керівник Інформаційного центру «Dumka», поділилася досвідом соцадаптації внутрішньо переміщених осіб міста у рамках проекту «Спільні дії — успішна громада».

Про проблеми і перспективи посилення участі громади у процесі сприйняття рішень органами місцевого самоврядування в Україні учасники мали змогу поговорити з юристом ГО «Територія успіху», керівником громадської приймальні з надання безкоштовної правової допомоги УГСПЛ, Євгеном Гурницьким.

Як зауважила керівник проекту в Кіровограді, Людмила Шестакова, стажування, перш за все, — сприяння пошуку партнерів для подальшої продуктивної міжрегіональної співпраці. Тож, сподіваємося на результативну зустріч. Перший крок уже зроблено.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.