Долучайтесь до голосування «Партнерство «Відкритий уряд»!

19 липня 2018 року ГО «ТЕРИТОРТОРІЯ УСПІХУ»  презентувала Партнерство «Відкритий уряд». 


До 20 липня 2018 року кожен може проголосувати за нові пріоритети Уряду України в рамках реалізації міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на найближчі два роки.

Винесені на голосування пропозиції до плану дій з впровадження в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» були попередньо напрацьовані представниками інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, робочими групами Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Обрати з запропонованого переліку зобов’язань 15 пріоритетних можна за посиланнямhttps://www.discuto.io/en/consultation/33009.


Ініціатива “Обговорення та презентація плану дій України в рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” на 2018-2020 роки”реалізується ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» і впроваджується в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.