Бізнес-плани та підприємницька діяльність - навчає "Територія успіху"

Літо - період не тільки відпусток, але й навчання. Писати бізнес-плани та вести підприємницьку діяльність вчилися у Кропивницькому учасники проекту з підтримки внутрішньо переміщених осіб, колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

Черговий аншлаг в офісі громадської організації «Територія успіху» 19-20 липня забезпечили ті, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес. Кваліфікований бізнес-тренер Алла Пояркова проводила навчання відразу для 25 учасників. У попередньому етапі проекту у цій же категорії навчалися 27 осіб.


Цього разу переможцями першого етапу проекту стали учасники з різноплановими стратегіями введення бізнесу: шиття, заняття манікюром, теплоаудитом тощо. Згодом учасники тренінгу напишуть бізнес-проекти та захистять його перед комісією.

Наступного тижня в рамках цього ж проекту відбудеться навчання із направлення мікропідприємництво для людей, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці.

Учасники зможуть отримати від €650 за напрямом самозайнятість та до €2,500 за напрямом мікропідприємництво для започаткування чи на розвитку власної справи.

Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо.Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq. У Кіровоградській області проект адмініструє ГО «Територія успіху». 

За підтримки представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).

2 comments (Add your own)

1. Altonfed wrote:
bestwebcam

19/09/2018 @ 8:32 PM

2. Altonfed wrote:
bestwebcam

27/09/2018 @ 3:12 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.