Яким буде бюджет Кропивницького 2018?

У 2018 році бюджет міста складатиме 2 млрд. 593 млн. грн., із яких 1,341 млрд. – субвенції, 1,178 млрд. грн. – податкові та неподаткові доходи.


Серед видатків за галузями, найбільше фінансування отримає сфера освіти – 710,6 мільйонів гривень. Охорона здоров’я буде профінансована на 245,2 мільйона гривень, ЖКГ – 215, 6 мільйона гривень. На пільги у громадському транспорті планується використати 71,5 мільйон гривень, на будівництво і капітальні ремонти – 80 мільйонів гривень. На ремонт доріг спрямують 77 мільйонів.

Крім того, у бюджеті передбачили фінансування у сфері освіти по 340 грн. на учня та 360 грн. – вихованця садочку. На харчування дітей 1-4 класів заклали 41 млн. грн.

Громадський бюджет наступного року складатиме 5 млн. грн., більше проектів громадськості можуть бути реалізовані.

2,3 млн. грн. заклали на фінансування та ремонт Центру для безпритульних.

Щодо реконструкції Набережної, то у бюджеті передбачено 4 млн. грн. на замовлення проектної документації. Проект реконструкції, який переміг на Громадському бюджеті й активно просувався фондом Артема Стрижакова, за словами міського голови, передбачає благоустрій невеликої площі Набережної. Тому в міськраді працюватимуть над комплексним проектом, який би передбачив ремонт Набережної від вулиці Михайлівської до Київської.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.