«ШИНА РОКУ 2015» ЧЕКАЄ СВОЇХ НОМІНАНТІВ


У листопаді минулого року ГО «Територія успіху» вперше провелаконкурс «Шина року». Цю анти-премію отримали політичні діячі та державні службовці, які впродовж року нехтували своїми обов’язками, порушували  права громадян та діяли лише на власну користь, зневажаючи інтереси громадськості.

Пройшло декілька місяців 2015 року, а ми вже можемо назвати декілька потенційних номінантів, які встигли відзначитись своєю «плідною» діяльністю на користь громаді та в межах повноважень.

Для прикладу, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Литвин Григорій Миколайович. Людина, яка довгий час займала крісло головного архітектора міста. Обіймаючи цю  посаду,  Григорій Миколайович, на нашу думку,  активно сприяв роздачі міських зелених насаджень, в тому числі славнозвісну Лісопаркову,  у безстрокове користування місцевим олігархам та можновладцям. Порушуючи при цьому норми права та  здорового глузду.

Крім Лісопаркової забудовуються і інші зелені зони, наприклад,  сквер на  вул. Аксьонкіної. Щоб дізнатись хто та за яким правом там хазяйнує, наша громадська організація подала запит на отримання копій документів за якими роздали земельні ділянки. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» маємо повне право на подібний запит. За «люб’язною» порадою Григорія Миколайовича ми маємо шукати потрібне рішення серед тисяч подібних на офіційній Інтернет-сторінці міської ради. Забуваючи про те, що ця епопея з земельним деребаном тягнеться з 2007 року, а найдавніше рішення , яке опубліковане на сайті датується 29.01.2009 роком. На думку пана Литвина, громада не повинна знати імена людей, які крадуть зелені насадження нашого міста.


Тож чи не здається Вам, що невеличного постаменту «Шина року 2015» на робочому місці Литвина Григорія Миколайовича бракує?

Якщо дійсно так вважаєте, або ж маєте свої кандидатури для конкурсу, заходьте у відповідний розділ на офіційному сайті ГО «Територія успіху» та заповнюйте online-форму заявки.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.