ПРО ІНІЦІАТИВИ, РОЗВИТОК, СПІВПРАЦЮ: ЗАВЕРШИЛОСЯ СТАЖУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ СУБГРАНТЕРІВ У ГО “ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ” (ФОТО-ЗВІТ)

Стажування представників організацій-субгрантерів добігає кінця. Ці насичені три дні точно були продуктивними в організаційному та ідейному плані для нас і, сподіваємося, так само для наших гостей (про це вони повідомлять у фідбек-анкетах).

Отож, 30 березня, група стажувальників із Рівненської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей розпочала ранок в офісі ГО “Територія успіху” із кави, знайомства з командою та основними напрямками діяльності організації, роботою громадської приймальні, загальною робочою атмосферою і нашим волонтером із Корпусу Миру Полом Бронсоном. До речі, партнерство із США з метою культурного обміну та досвідом реалізації громадських ініціатив, було приємно відзначено гостями.

Далі естафету  у знайомстві учасників програми стажування із взаємодією громадськості та органів місцевого самоврядування прийняла ГО “Фонд розвитку ініціативи громад” із м. Мала Виска. До речі, із серпня минулого року, за рішенням облради, Мала Виска стала центром об’єднаної територіальної громади, однією з перших в області. Тому особливо інформативними та цікавими для стажистів виявилися візити до центру місцевої активності, а також зустріч із міським головою громади Юрієм Гульдасом. Після офіційної частини учасники ознайомилися з історичними та архітектурними пам’ятками міста.

Та день на цьому не закінчувався. Після повернення до Кіровограда учасники програми ознайомилися із діяльністю Громадського Партнерства “Рада Експертів”.  Під час інтерактивної робочої зустрічі було представлено основні методи роботи Партнерства: моніторинг, адвокасі, а також активного впливу на органи місцевого самоврядування (ОМС) у процесі прийняття ними рішень.

31 березня — продовження знайомства зі візаємодією кіровоградських ОМС та громади: відвідування Центру надання адміністративних послуг у міськраді та візит до обласного контактного центру “Гаряча лінія голови ОДА”.  А також практика застосування навичок моніторингу діяльності ОМС. Після чого учасники стажування змогли познайомитися і з самим містом, його історією та відомими кіровоградцями.

На сам кінець зустрічі — мережування учасників, обмін враженнями та вручення символічних сертифікатів про участь у стажуванні.

Програма стажування представників суб-грантерів у рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” (за підтримки Європейського Союзу) на Кіровоградщині реалізується ГО “Територія успіху” за напрямком “Забезпечення участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування”.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.