Захищайтесь! Комісія розглянула бізнес-плани учасників

1-2 лютого перші групи учасників проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні" захистили свої бізнес-плани.

Люди різних професій, з різними життєвими історіями, переселенці і місцеві зібралися в один час і в одному місці (у нашому офісі), аби переконати представників комісії у тому, що їхні ідеї варті підтримки і вибороти обладнання для вдосконалення своїх професійних навичок. Ми однозначно в них впевнені, адже провели з ними тривалий час – від питань по умови участі і заповнення заявок до тепер – і на цьому захисті вболівали за ідею кожного! Сподіваємося, підтримають усіх. Гляньте самі – як же інакше!___________

Захід пройшов у рамках проекту "Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за підтримки британського народу.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.