ВЕСІЛЬНИЙ КОРТЕЖ ЧИ ПОХОРОННА ПРОЦЕСІЯ З ДОЗВОЛУ МВС?

«Маячня», «Абсурд» скажете ви, а ось і ні, від сьогодні це правда. Сьогодні депутати Верховної Ради з порушенням всіх можливих і не можливих норм законів, Конституції, власного Регламенту, норм моралі і здорового глузду проголосували  Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян”. Всі нездорові марення депутата Колесніченка  щодо небезпеки діяльності громадських організації, необхідності суцільної  цензури в інтернеті, посилення боротьби з тими, хто має власну думку знайшли місце в цьому законопроекті.


Колесніченко явно не дають спокою лаври російських колег  щодо «розбудови» громадянського суспільства в Росії.

Тож він та його команда добре попрацювали останнім часом – переглянули  багато російських законів і зробивши дайджест законодавчих норм братньої держави, які суттєво обмежують права та свободи громадян, розширюючи права та можливості для  запуску репресивної машини проти не згодних із рішеннями влади, і розробили наш українській варіант «Кодексу нападу на народ».

Закон внесений в Верховну Раду 14 січня 2014, переданий в комітети 15, проголосували 16 січня 2014 року. Ось це швидкість! О це ефективність, а ж заздрісно.

Відповідно до цього закону кожній громадській організації, що отримує кошти від іноземних донорів безпосередньо чи опосередковано, надається статус «іноземного агента». І тоді вона має на кожному кроці вуазувати, що вона має такий статус. Надходження від іноземців вважаються прибутком і потрібно сплатити податок на прибуток. Вам це не нагадує принцип роботи рекету в 90-ті?

Будь – яка критика діяльності чи бездіяльності чиновників це є екстремізм, наклеп і карається шаленими штрафами та позбавленнями волі. Натомість будь – які дії репресивної машини є  законними, саме тому звільнили від відповідальності тих, хто бив студентів, журналістів, активістів.

Якщо хтось думає, що цей закон не стосується  їх – даремно.

Кожен з нас знаходиться під прицілом.

Тепер на законних підставах за нами будуть слідкувати в інтернеті і заборонити ним користуватись . Не підкорились – 6800 грн штрафу.

Тепер всі картки мобільного зв’язку мають реєструватись

Тепер якщо ви не вдоволені рішенням суду і належним чином оцінили роботу судій  – тож відправляйтесь на 15 діб.

За рух у колонні більше 5 авто – вилучення прав , автомобіля. Навіть якщо це весільний кортеж чи поховальна процесія.

Участь у мирних зібраннях у форменому одязі та в одязі, що його нагадує, користування запальничкою  навіть на концертах (відкритий вогонь ж) –  10 діб.

Критикуєте владу, то є наклеп – 2 роки, а ще й публічно , то вже екстремізм –  3 роки.

В додаток до цього – заочні судові процеси. Вас можуть засудити до позбавлення волі на багато років , не повідомивши про це.

Тож тепер думайте, чи стосуються вони вас чи ні.

А автори цих законів вважають, що в «прийняття законопроекту сприятиме утвердженню в Україні прав і свободи людини і громадянина, захисту особи і суспільства від злочинних посягань».

 

Дуднік Інга. ГО «Територія успіху».

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.