КІРОВОГРАДСЬКА “БАТЬКІВЩИНА” ПРИПИСУЄ СОБІ ІНІЦІАТИВИ ГРОМАДИ

Майже рік ГО “Територія успіху” намагається привернути увагу кіровоградської влади до проблем , які виникли у кіровоградців через проведення так званої транспортної реформи. Але депутати міської ради, члени виконавчого комітету не звертали уваги на проблеми і намагались переконати громаду , що люди не розуміють свого щастя.

В грудні 2013 року депутат міської ради від  партії “Батьківщина” Марковський І.І. ініціював створення контрольної депутатської комісії. 20 грудня Іван Іванович оприлюднив звіт на месії міської ради. На офіційному сайті міської ради даний звіт не розмістили, не оприлюднила його і “Вечірня газета”. Депутати не підтримали даного звіту. Навіть не всі депутати від  фракції “Батьківщини” голосувала за даний звіт.

27 березня 2014 року сесія, відреагувавши на депутатський запит Краснокутського О.В., кіровоградська міська рада прийняла рішення  “організувати та терміново провести громадські слухання з питання транспортної реформи”.

http://kr-rada.gov.ua/files/decision/ua-rishennya-rishenya-2902-27-03-14.pdf

18 квітня такі слухання були проведенні, але якось мляво говорили саме про транспортну реформу – всі виступаючи обовязково торкались теми тарифів.   Головував на заході пан Марковський.  Більше обговорювали все ж таки тарифи, ніж наслідки транспортної реформи для міста. На служаннях бажаючи випустили пар, так жодного рішення не було прийнято.

29 квітня міський виконавчий комітет приймає рішення про  те, щоб підняти тарифи доо 3 та 3,5 грн. На цьому ж засіданні був присутній секретар міської ради – Марковський. Жодного зауваження, жодної пропозиції від нього не пролунало, він як і всі присутні члени виконкому проголосували “за”.

2 та 4 травня активісти Євромайдану та представники громадських середовищ міста  вийшли на пішохідний  перехід для того, щоб висловити свій протест проти підвищення тарифів на проїзд.

На черговому віче, яке відбулось 4 травня 2014 року, активістка Євромайдану ,  голова громадської організації “Територія успіху” Дуднік  Інга  ініціювала збір підписів під зверненням до міської влади щодо усунення наслідків транспортної реформи. Дане звернення було розроблено активістами Євромайдану, затверджено на раді Євромайдану, жодного відношення депутат міської ради від партії “Батьківшщина” пан Топчій  до нього не має. Але не зважаючи на це на сайті Кіровоградської обласної організації розміщена інформація,  що  “сьогодні, 4 травня, під час народного Віче на площі Героїв Майдану депутат міськради від «Батьківщини» Павло Топчій ініціював збір підписів громади під листом до міського голови Кіровограда Олександра Саінсуса”  http://www.batkirovograd.org/

Тож партія “Батьківщина” зайняла дуже вигідну позицію: і вашим, і нашим.  В присутності перевізників та міського голови Марковський голосує за підвищення тарифів, на площі перед громадою ініціюють їх відміну.

В час , коли ситуація в країні дуже нестабільна, виникає питання, чи можна довіряти керувати містом людям, які не мають своєї чіткої позиції. Чи в критичній ситуації вони не займуть нейтральну позицію по відношенню до сепаратистів, що гірше відкритої їх підтримки?

 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.