КРУГЛИЙ СТІЛ «ДОТРИМАННЯ ПРАВА НА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ У ВИБОРЧОМУ ПРОЦЕСІ»


Громадяни України вже давно звикли до того, що виборчий процес в Україні – це гра за правилами, що постійно змінюються. Так в березні 2014 року були внесені останні зміни в ЗУ “Про вибори Президента України”. Але, на жаль, ці зміни жодним чином не торкнулись приведення у відповідність норм закону до вимог Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних” та ЗУ “Про захист персональних даних”. 


Саме проблему дотримання інтересів всіх учасників виборчого процесу в питаннях забезпечення прозорості виборчого процесу та захисту персональних даних пропонує обговорити ГО «Територія успіху» під час круглого столу «Дотримання права на захист персональних даних у виборчому процесі», який відбудеться 1 липня 2014 року в місті Києві.
Просимо бажаючих взяти участь у обговорені даної теми, надіслати до 25 червня 2014 року анкету – заявку на електрону адресу teritoriy@i.ua з поміткою «анкета на круглий стіл».

Організатори покривають вартість проїзду, харчування, забезпечують роздатковими матеріалами. Відшкодування вартості проїзду відбудеться за умови наявності оригіналів квитків.

Контактна особа:
Шаповал Наталя 0997814710
Захід відбувається за фінансовою підтримкою Фонду сприяння демократії Посольства США

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.