РОБОТА І ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ

Громадські приймальні створюють для допомоги людям, захисту їх прав та інтересів, вивчення проблем в регіоні, пошуку шляхів їх вирішення, просвіти громадян. Вони є каналом зв’язку різних груп людей з владою. Вона спочатку виконує роль інформаційно – довідкової служби, а далі скеровує громадян щодо вирішення їхньої проблеми і пропонує варіанти дій.

Громадська приймальня УГСПЛ ( ГО «Територія успіху», ГО «Флора») почала проводити юридичні консультації на початку літа. За цей час  було надано 500 консультацій, а з офіційного відкриття, 15 липня, на новому офісі було проведено близько 100 консультацій. Сюди звертались з різними питаннями та проблемами: сімейні сварки, трудові відносини, проблеми із пенсійним фондом та соціальним забезпеченням, допомога переселенцям, консультації водіїв у відносинах з ДАІ,  оскарження дій та бездіяльності посадових осіб, оформлення документів для військових із зони АТО.

Крім допомоги конкретній людині, робота громадської приймальні дає  можливість  виявити прогалини у законодавстві, які не дають можливість людині в повному обсязі реалізувати свої права. Наприклад, для більшості переселенців із зони проведення АТО стало нагальним питання працевлаштування. Адже, без звільнення за попереднім місцем роботи, людина не може стати на облік в центр зайнятості, а державний службовець взагалі влаштуватись на роботу.

Не оминають нас і люди похилого віку. Так мешканка м. Кіровограда, що проживає по вул. Волкова звернулась до нашої громадської приймальні за допомогою. Проблема полягала в тому, що її систематично затоплюють сусіди. На скарги КРЕП не реагував. В приймальні ми допомогли їй скласти заяву і акт про залиття, з якими вона тепер може отримати відшкодування  матеріальних збитків. Іншій мешканці міста допомогли скласти заяву, про відкриття кримінальної справи на колишнього чоловіка, за злісне ухилення від сплати аліментів. І захистили право її дитини на отримання матеріального забезпечення. Ось такі життєві проблеми ми розглядаємо і допомагаємо у їхньому вирішенні.

«Ми завжди готові допомогти, вирішити ваші проблеми, надати юридичну консультацію, роз’яснити з точки зору права, як вам діяти в тій чи іншій ситуації» – вважає наш юрист Євген Гурницький.

Наша приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 за адресою – вул. Єгорова 40, кімната 302. Тел. (0522)27-93-27, 099-496-19-89.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.