РОБОТА І ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ГРОМАДСЬКОЇ ПРИЙМАЛЬНІ

Громадські приймальні створюють для допомоги людям, захисту їх прав та інтересів, вивчення проблем в регіоні, пошуку шляхів їх вирішення, просвіти громадян. Вони є каналом зв’язку різних груп людей з владою. Вона спочатку виконує роль інформаційно – довідкової служби, а далі скеровує громадян щодо вирішення їхньої проблеми і пропонує варіанти дій.

Громадська приймальня УГСПЛ ( ГО «Територія успіху», ГО «Флора») почала проводити юридичні консультації на початку літа. За цей час  було надано 500 консультацій, а з офіційного відкриття, 15 липня, на новому офісі було проведено близько 100 консультацій. Сюди звертались з різними питаннями та проблемами: сімейні сварки, трудові відносини, проблеми із пенсійним фондом та соціальним забезпеченням, допомога переселенцям, консультації водіїв у відносинах з ДАІ,  оскарження дій та бездіяльності посадових осіб, оформлення документів для військових із зони АТО.

Крім допомоги конкретній людині, робота громадської приймальні дає  можливість  виявити прогалини у законодавстві, які не дають можливість людині в повному обсязі реалізувати свої права. Наприклад, для більшості переселенців із зони проведення АТО стало нагальним питання працевлаштування. Адже, без звільнення за попереднім місцем роботи, людина не може стати на облік в центр зайнятості, а державний службовець взагалі влаштуватись на роботу.

Не оминають нас і люди похилого віку. Так мешканка м. Кіровограда, що проживає по вул. Волкова звернулась до нашої громадської приймальні за допомогою. Проблема полягала в тому, що її систематично затоплюють сусіди. На скарги КРЕП не реагував. В приймальні ми допомогли їй скласти заяву і акт про залиття, з якими вона тепер може отримати відшкодування  матеріальних збитків. Іншій мешканці міста допомогли скласти заяву, про відкриття кримінальної справи на колишнього чоловіка, за злісне ухилення від сплати аліментів. І захистили право її дитини на отримання матеріального забезпечення. Ось такі життєві проблеми ми розглядаємо і допомагаємо у їхньому вирішенні.

«Ми завжди готові допомогти, вирішити ваші проблеми, надати юридичну консультацію, роз’яснити з точки зору права, як вам діяти в тій чи іншій ситуації» – вважає наш юрист Євген Гурницький.

Наша приймальня працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00 за адресою – вул. Єгорова 40, кімната 302. Тел. (0522)27-93-27, 099-496-19-89.

2 comments (Add your own)

1. wrote:
Hello there! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips?

May 15, 2020 @ 1:52 AM

2. wrote:
Hi are using Wordpress for your site platform? I'm new to
the blog world but I'm trying to get started and create
my own. Do you need any html coding knowledge
to make your own blog? Any help would be really appreciated!

May 22, 2020 @ 4:55 PM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.