САМЕ ТАКИЙ ПРИЗ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ЛАУРЕАТИ ПРЕМІЇ «ШИНА РОКУ», ЯКУ ЗАПОЧАТКУВАЛИ КІРОВОГРАДСЬКІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ.


Всі ви знаєте що під час Революції Гідності на майданах столиці, міст та містечок  було спалено не мало шин. Палаючи шини стали своєрідним символом народного гніву, протесту проти свавілля влади та не бажання виконувати злочинні накази. Саме тому шина й була обрана в якості символу незадоволення громади, діяльністю органу влади, органу місцевого самоврядування, посадової особи.

Премія є народною, тому  номінувати чиновників та органи влади має народ. Ми пропонуємо всім хто вважаєте, що хтось з чиновників, або певний орган влади, не працює на користь громади і закон для нього не закон,  або він не звітують перед громадою, забуває публікувати проекти рішень та прийняті рішення, забуває порадитись із громадою перед прийняттям рішення, приймає рішення, що суперечать інтересам громади, чи не виконує власні рішення. Ви сміливо можете  заповнювати заявку та номінувати орган влади, орган місцевого самоврядування або конкретного  чиновника  на премію. Для цього треба з сайту організації http://watchdog-kr.com.ua  завантажити форму заявки і надіслати її на адресу teritoriy@i.ua чи на поштову адресу:  вул. Єгорова, 19, п.2, м. Кіровоград, 25015.

До заявки мають бути надані факти, підтверджуючі думку заявника. Це може бути копія рішення органу влади, копія публікації в ЗМІ, відповідь на лист тощо.

Конкурсна комісія уважно розглядатиме заявки по мірі їх надходження та буде оприлюднювати на сайті  http://watchdog-kr.com.ua, http://childflora.com.ua/

Кожному номінанту буде надана можливість прокоментувати факт номінування.

Кінцевий термін подачі заявок 20 листопада.

Вручення премії буде приурочено до відзначення річниці  силового розгону учасників мирного Євромайдану, яке відбулось 30 листопада 2013 року.

Подати заявку.pdf

Положення-про-премію-Шина-року.pdf

Прес-конференція відбулась 3 листопада 2014 року о 14.00.

Прес – центр ГО «Територія  успіху»

Наша адреса: вул. Єгорова 19 п 2, Кіровоград

Тел. для довідок. 32-26-59

Контактна особа

Дуднік Інга т. 0509756917

teritoriy@i.ua  pres-centrteri@ukr.net

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.