“ШИНА РОКУ” В КІРОВОГРАДІ

Громадські організації “Територія успіху” та “Флора” виступили ініціаторами проведення конкурсу «Шина року» на Кіровоградщині. Чому саме шини? Саме вони під час подій Революції Гідності стали  своєрідним символом народного протесту проти свавілля влади та не бажання виконувати злочинні накази.


Мета конкурсу «Шина року»  – привернути увагу громадськості до порушень  принципів діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування.

Премія вручатиметься чиновникам, органам влади та органам місцевого самоврядування,  які порушують принципи верховенства права,  демократичності, гласності та підзвітності, участі громадян  у процесі  прийняття рішень органами влади та ОМС, гуманізму та здорового глузду.


Для того, щоб посадова особа перетворилась в номінанта треба до 20 листопада 2014 заповнити заявку. Заповнені заявки потрібно надіслати на електрону адресу  teritoriy@i.ua чи на поштову адресу: в. Єгорова, 19 кв.2, м. Кіровоград, 25015. Всі заявки будуть оприлюднені на сайті http://watchdog-kr.com.ua, http://childflora.com.ua/.

До заявки мають бути надані факти, підтверджуючі думку заявника. Це може бути копія рішення органу влади, копія публікації в ЗМІ, відповідь на лист тощо.

Вручення премії буде приурочено до відзначення річниці  силового розгону учасників мирного Євромайдану, яке відбулось 30 листопада 2013 року.

З Положенням про конкурс «Шина року» можна ознайомитись тут: положення-про-премію-Шина-року.pdf.

 

Прес – центр ГО «Територія  успіху»

Наша адреса: вул. Єгорова 19 п 2, Кіровоград

Тел. для довідок. 0522 -32-26-59

Контактна особа

Дуднік Інга т. 0509756917

teritoriy@i.ua  pres-centrteri@ukr.net

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.