СЕМІНАР З ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ПО ЕФЕКТИВНІЙ КОНТРОПРОПАГАНДІ В КІБЕРПРОСТОРІ

29 листопада в місті Кіровограді учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках програми «Навчаємо успіху» за підтримки регіонального партнера ГО «Територія успіху» проводить семінар, присвячений захисту населення від негативного інформаційного впливу.

Навчальний захід проводитиметься з використанням сучасних комп’ютерних технологій і включають в себе цикл з десяти семінарів у різних регіонах України, on-line курс http://www.kontrpropaganda.pp.ua/ і моніторингове дослідження впливу пропаганди http://goo.gl/BlD0zS. Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету: http://goo.gl/forms/3NSlSqTTjc

Організатори заходу забезпечують учасників житлом, харчуванням, роздатковими матеріалами та компенсують витрати на проїзд.

Кожен з учасників семінару може стати тренером наступного заходу і брати участь у виїзних заходах нашого Центру або провести аналогічний семінар у себе в регіоні. Якщо вам необхідно додаткове фінансування, заповніть заявку: http://hr-advocacy.mk.ua/wp-content/uploads/2014/09/HRTC-appl_1409.doc.

Основна мета – розширення Інтернет-аудиторії ЗМІ та громадських організацій шляхом підготовки фахівців з ефективною контрпропагандою в кіберпросторі.

Завдання проекту включають в себе:

– Моніторинг поширення шкідливої для цільової аудиторії інформації через мережу Інтернет – аналіз соціальних мереж, сайтів, чуток;

– Дослідження технологій пропаганди і контрпропаганди;

– Навчання журналістів, громадських працівників, правозахисників технологіям, які дозволяють аналізувати інформацію і процедурам використання таких технологій;

– Моніторинг результатів проекту.

В рамках програми «Навчаємо успіху» Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC реалізує проекти «Просування прав людини на Півдні України» за підтримки Національного фонду підтримки демократії NED і «Підготовка фахівців з ефективною контрпропаганди в кіберпросторі» за підтримки Посольства США в Україні. Погляди учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією NED та уряду США.

Заповнені заявки висилати на e-mail: hr.advocacy.training@gmail.com

За додатковою інформацією звертатися: kudar.boris@gmail.com


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.