БІЛЯ МІСЬКВИКОНКОМУ РОЗДАВАЛИ ОБІДИ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТА НАГАДАЛИ ДЕПУТАТАМ ПРО ЇХ ОБОВ’ЯЗОК

Сьогодні, 28 листопада біля міськвиконкому коаліція організацій КОБО “Нове покоління”, ГО “Флора”, ГО “Територія успіху” задля того, щоб привернути увагу громади та   нагадати депутатам міської ради про їх обов’язок турбуватись про всі верстви населення організували акцію НАГАДУВАННЯ ДЕПУТАТАМ – «СЛУЖІННЯ ГРОМАДІ ПОВИННО БУТИ ЦІЛЮ ЖИТТЯ».


Акцію провели саме на площі біля міськради та пам’ятника О. Пашутіну. Чому саме тут? Тому, що ця людина опікувалась проблемами міста та його мешканців. Він «служив громаді» і своїм девізом  користувався в роботі та житті. А що ж роблять тепер чиновники та депутати міської ради?


З 2009 року в Кіровограді точаться розмови про створення соціального закладу для  безпритульних. В 2012 році на сесії міської ради було розглянуто і підтримано проект рішення №2235 «Про створення Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб», внесений Олегом Краснокутським. Однак, вже добігає кінця 2014 рік, а приміщення для Центру для безпритульних так і не виділили.


Ситуація дійшла до абсурду: посольством Німеччини виділено кошти для закупки м’якого інвентарю для Центру, а кіровоградські депутати замість того, щоб виділити приміщення для Центру, організовують збір підписів обурених громадян. Тож те, що люди живуть на вулиці німецьким платникам податків болить більше, ніж кіровоградським депутатам? Кіровоградські обранці готові взяти відповідальність за смерті людей? За те їх обмеження? За розповсюдження туберкульозу? Мабуть, так.


Сьогодні безпритульні збирали підписи під звернення до секретаря міської ради пана Марковського з проханням створити для них притулок.


Коли ж ці люди зможуть повести зиму не в підвалах та на теплотрасах? Цю зиму, як і багато-багато вже зим поспіль люди проведуть на вулиці.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.