В КІРОВОГРАДІ НАВЧАЛИ ЕФЕКТИВНІЙ КОНТРПРОПАГАНДІ В КІБЕРПРОСТОРІ

Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках програми «Навчаємо успіху» разом із регіональними партнерами ГО «Територія успіху» провели семінар, присвячений захисту населення від негативного інформаційного впливу. Семінар почався із вступного слова директора учбово-методичного центру захисту прав людини – Бориса Кудар. Крім того на семінарі виступали і тренери курсу про контрпропаганду: Юрій Антощук, Юрій Чудновський, Вадим Мельник.


На семінарі багато уваги приділили питанням інформаційної безпеки, методам та технологіям пропаганди та контрпропаганди. Цікавим було дізнатись як пропагандисти використовують кіномистецтво та комп’ютерні ігри для донесення ідей до цільової аудиторії. Під час семінару виникало дуже багато дискусійних питань. І це говорить про його ефективність. Кіберпростір вже увійшов в наше життя, але ми маємо ними керувати, а не він нами .


Семінар «Підготовка фахівців з ефективною контрпропаганди в кіберпросторі» відбувся за підтримки Посольства США в Україні. Погляди учасників не обов’язково збігаються з офіційною позицією NED та уряду США.

фото Марина Кісільова

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.