ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ ТА ГРОМАДА МІСТА КІРОВОГРАДА!

У зв’язку із тим, що моя пропозиція про створення «Площі Героїв Антимайдану» у Кіровограді викликало певний резонанс у ЗМІ, хочу пояснити мою позицію.

Під час круглого столу у будівлі Облдержадміністрації 09.12.2014 року, учасникам були роздані копії документів, якими затверджено склад конкурсної комісії щодо розгляду творчих пропозицій стосовно увічнення пам’яті захисників незалежної України.

Як виявилось, до складу цієї комісії входить пан Останній Віталій Миколайович, який свого часу організовував «тітушок» у нашому місті та безпосередньо був координатором Антимайдану. До речі саме він є лауреатом премії «Шина року», тому оцінку його плідній роботі дали самі мешканці міста.

На мою думку така особа не має жодного морального права  входити до конкурсної комісії, яка розглядає питання увічнення пам’яті Героїв Майдану та захисників вільної України.

Тому підкреслюю, що у моїй пропозиції є велика доля іронії.

Можливо було б доцільно виключити Останнього В. М. зі складу такої поважної комісії зі світлою метою увічнення пам’яті Героїв Майдану, та залучити шановного пана до роботи в комісії щодо увічнення пам’яті «Героїв Антимадану», оскільки він є фахівцем саме в цій сфері, і був би надзвичайно корисним зі своїм досвідом роботи «тітушководства».

З повагою,

Юрист  ГО «Територія успіху»                                                                            Гурницький Є. О.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.