ГРОМАДСЬКІ ПРАВОЗАХИСНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗДІЙСНИЛИ МОНІТОРИНГОВИЙ ВІЗИТ УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ

Громадська організація «Територія успіху» разом з правозахисною організацією «Донецький Меморіал» здійснює дослідження ефективності механізмів громадського контролю діяльності установ виконання покарань.  В рамках дослідження були здійснені у листопаді 2014 року моніторингові візити до установ Донецької області. Вони відбувались за участі спостережних комісій. Під час візитів вивчались умови тримання засуджених та проблеми у забезпеченні їх належного рівня.


Важливим елементом дослідження є порівняння результатів таких візитів у різних областях. У зв’язку з вище наведеним представниками вищеназваних громадських організацій було організовано та проведено моніторингові візити до установ виконання покарань Кіровоградської області у період з 19 по 28 січня 2015 року.


26 січня поточного року відвідали Кіровоградську виправну колонію №6. Разом із заступником начальника із соціально-виховної та психологічної служби Валерія Видибури провели огляд та обхід території колонії. Під час візитку представники правозахисних організацій ознайомились з умовами утримання засуджених у гуртожитках та дисциплінарному приміщенні, умовами лікування стаціонару медичної частини та медико-санітарним забезпеченням, комунально-побутовими приміщеннями, самим процесом приготування та приймання їжі засудженими.


Також, в цей день Олександр Букалов та  Інга Дуднік відвідали і Кіровоградську установу виконання покарань №14. Метою відвідування було ознайомлення з порядком та умовами відбування покарання засудженими, матеріально-побутовими та санітарно-гігієнічними умовами проживання засуджених. В актовому залі установи вони поспілкувались із співробітниками установи, поділились своїм професійним досвідом.


27 січня 2015 року відвідали Олександрівський виправний центр №104. Під час візиту було здійснено огляд території центру та ознайомились із умовами проживання засуджених та комунально-побутовими об’єктами. Крім того, було проведено просвітницький семінар для персоналу виправного центру з питань міжнародних стандартів поводження з ув’язненими та їх утримання, Європейської Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання та підвищення рівня дотримання прав людини.

 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.