ДІЛИТИСЯ ІДЕЯМИ — ЗВИЧКА УСПІШНИХ ЛЮДЕЙ (АНОНС)

20 квітня з 11:00 до 14:00 у великому залі Обласної бібліотеки для юнацтва (вул. Дворцова, 6/15) пройдевідкрите звітування громадських організацій Кіровоградщини. Представники понад десяти ініціативних груп розкажуть присутнім про свої ідеї, роботу на їх втіленням та шляхи досягнення успіху в їх реалізації. Ініціатором зустрічі є правозахисна громадська організація «Територія успіху».

«Рік тому ми започаткували для себе традицію відкритого звітування. Подія стала унікальною, тому що відкрите оголошення результатів діяльності — поки рідкісне явище: максимум для сьогодні— це звіт на сайті організацій,— розповідає Інга Дуднік, виконавчий директор ГО «Територія успіху». — Та ми побачили у цьому купу можливостей. Зокрема, як ключову, — знайомство місцевих активістів між собою, налагодження партнерських зв’язків, обмін ідеями для створення і втілення майбутніх проектів. У Кіровограда та області є великий потенціал та безліч ресурсів (особливо людський), які варто використовувати».

Серед очікуваних гостей, які зареєструвалися для доповіді, — представники активістів, що працюють із ВПО, дітьми-інвалідами та їхніми батьками, студентством і молоддю, сільськими і міськими громадами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування.


Реєстрація прибулих учасників розпочнеться о 10:30.

Фото із мережі інтернет.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.