ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ГО «ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ» ВИЯВИЛА НЕ ДООПРАЦЮВАННЯ У ЗАТВЕРДЖЕНОМУ ЗАКОНІ

Ще у вересні 2009 року Верховна рада внесла зміни до Житлового кодексу України (стаття 81), який дозволяє перевести садові та дачні будинки у статус житлових. Зміна статусу дозволить власникам дачних будинків після процедури переведення отримати законну прописку.

За допомогою у проведені  цієї процедури звернувся житель Кіровограда до громадської  приймальні ГО «Територія успіху». Було створено офіційне звернення до міської ради. Однак у відповідь ми отримали наступне: «…реалізація наданого законом громадянам права (переведення дачних у жилі) потребує затвердження Кабінетом Міністрів України відповідного Порядку. На цей час проект постанови розміщено на офіційному веб-сайті для громадського обговорення…».

У результаті маємо діючий закон, який поки не діє. Сподіваємось Кабінет Міністрів пришвидшить свою роботу у прийняті порядку, і громадяни зможуть змінювати статус свої домівок без проблем.

До уваги кіровоградців зазначаємо: безоплатну правову допомогу Ви можете отримати за адресою вул. Єгорова,40 каб. 213 або за телефоном (0522) 27-93-27.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.