У МІСЦЕВОМУ ГОСПІТАЛІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ПРОВЕЛИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Сьогодні, 9 квітня, у місцевому госпіталі відбулася консультаційна зустріч з учасниками АТО. На заході були присутні представники ГО “Територія успіху” та Обласного центру зайнятості.

Юристи громадської приймальні надали інформацію учасникам АТО про їхні головні права та пільги. Окрім того, у розданих військовослужбовцям матеріалах  зазначено закони, які регламентують статус та права учасника бойових дій, а також перелік контактів за якими можна звернутись у разі виникнення проблем з отриманням статусу, не наданням пільг тощо. Також кожний охочий може звернутись за безоплатною допомогою до громадської приймальні ГО “Територія успіху” за адресою вул. Єгорова,40 каб.213 та за телефоном (0522) 27-98-27.


Представники центру зайнятості розповіли про можливості працевлаштування госпіталізованим військовослужбовцям. Зокрема, кожний учасник АТО має можливість звернувшись до центру зайнятості безкоштовно отримати інформацію про вільні вакансії або безпосередньо поспілкуватись з працедавцями. Для користування окресленими послугами військовослужбовцю не обов’язково реєструватись, а лише мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Реєстрація у центрі зайнятості дозволяє, окрім вже згаданих можливостей, отримати фінансову допомогу у розмірі 544-974 грн. залежно від страхового стажу особи. Також зареєстрована особа має можливість за рахунок фонду підвищити свою кваліфікацію на підготовчих курсах або у навчальних закладах регіону. З цією ж ціллю у нашій країні існує система ваучерів на навчання. Нею можуть скористатись люди старші 45 років з 15 роками трудового стажу. Такого роду ваучер є гарантійним листом для вступу на спеціальність, яка вказана у ньому. Цим документом центр зайнятості надає фінансову підтримку у розмірі 12 180 грн. для навчання на другій спеціальності у ВНЗ або інших навчальних закладах. Додамо: звернутись до кіровоградського центру зайнятості можна не маючи прописки у цьому регіоні. Щоб більше дізнатись про послуги Обласного центру зайнятості відвідайте офіційну сторінку.


2 comments (Add your own)

1. Petrjakov004 wrote:

March 8, 2020 @ 5:57 AM

2. Mamedijarov561 wrote:

June 28, 2020 @ 3:32 AM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.