ПРАВА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ МАЮТЬ БУТИ ЗАХИЩЕНІНа базі громадської приймальні ГО”Територія успіху” активно діє інформаційно-просвітницький центр по роботі з вимушено переміщеними особами.

Захист прав вимушених переселенці потребує системної допомоги. Саме тому, ГО “Територія успіху” ще у вересні 2014 року створила на базі громадської приймальні інформаційно-просвітницький центр захисту прав переселенців. До його функцій входить: надання консультацій, юридична допомога у оформлені документів, роз’яснення чинного законодавства, захист у суді та багато іншого. Щодня до нас звертаються зі спірними питаннями у отриманні документів, незаконним звільненням з роботи, проблемами у спілкування з комунальними службами або іншими державними органами. Кожну проблему кваліфіковані юристи розглядають та вирішують на місці або звертаються до загальнодержавних органів влади у випадках коли це необхідно.

Якщо Ви вимушений переселенець та маєте нагальну проблему з отриманням документів, порушенням майнових, трудових або іншого роду прав, звертайтесь за адресою м.Кіровоград, вул. Єгорова,40 каб.213 або за телефоном (0522) 27-98-27.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.