У СВІТЛОВОДСЬКУ ПОЧАЛА РОБОТУ ВИЇЗНА ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ


Громадська приймальня ГО «Територія успіху» вже більше року працює в Кіровограді і допомагає людям у вирішенні питань  юридичного характеру.

Але потреба в безкоштовних юридичних консультаціях є не лише у жителів обласного центру, а приїхати спеціально для цього  з районів не кожен сьогодні має можливість. Саме тому вже найближчим часом ГО «Територія успіху» планує відкрити 4 виїзних громадських приймальні.

І перша така приймальня днями  з успіхом розпочала роботу в приміщенні Світловодської міської ради. На відкриття зібралось близько 20 осіб, переважно учасники АТО і переселенці. Юриста Альону Бондар, вони розпитували про те,  як оформити виплати і пільги, як отримати статус учасника бойових дій та ін. Переселенців найбільше цікавить зараз питання того, як без хабарів отримати пропуск на окуповану територію і в зону АТО.

Для того, щоб з кожним питанням попрацювати найбільш ефективно А. Бондар попросила відвідувачів заповнити анкети, де вони мали зазначити у короткому викладі суть своєї проблеми. З їх допомогою вона зможе продовжити роботу з кожним клієнтом індивідуально і максимально допомогти в кожному випадку. Всі хто був присутній на зустрічі змогли більше дізнатись про діяльність громадської приймальні,  отримати в подарунок правові довідники, брошури та дізнатись більше про те як захистити свої права.

Надалі юрист приїздитиме  в Світловодськ  для консультацій кожен третій четвер місяця.

Найближчим часом відбудеться відкриття громадських приймалень в Компаніївці і Бобринці, також тривають переговори з приводу четвертого районного центру, де працюватиме виїзна приймальня.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.