В КОМПАНІЇВЦІ ВІДТЕПЕР ТЕЖ Є МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ


ГО «Територія успіху» днями відкрила ще одну громадську приймальню в Кіровоградській області. Цього разу пощастило жителям Компаніївки.

Прийом громадян проводила фаховий юрист  – Олена Бондар. Основними темами, що хвилюють мешканців цього районного центру  є зарплати і пенсії, оформлення майна і спадщини, субсидії. Юрист відзначила, що це різко відрізняє Компаніївку від Світловодська, де найбільше юридичної допомоги шукали військові і переселенці. Прийом відвідувачів О.Бондар проводила у приміщенні районної бібліотеки, що діє при будинку культури.


Надалі громадська приймальня «Території успіху» діятиме в Компаніївці кожен третій четвер місяця. З клієнтами, яким  була надана перша консультація, робота продовжиться дистанційно.

Вже найближчим часом така ж громадська приймальня почне роботу і в Бобринці. Всього в області діятиме 4 пересувних громадських приймальні, також жителі області завжди моть скористатись безкоштовними консультаціями стаціонарної громадської приймальні , що діє в місті Кіроворгад, за адресою: вул., Єгорова 40, каб. 213


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.