КОМІСІЯ ПО ЛІСОПАРКОВІЙ ВІДЗВІТУВАЛА ПРО СВОЮ РОБОТУ

Сьогодні, 3 липня, в приміщені Прес-клубу реформ відбулась звітна прес-конференція діяльності комісії з вивчення питань передач земельних ділянок у власність або користування громадянам та юридичним особам та здійснення будівництва. ГО “Територія успіху” в особі виконавчого директора Інги Дуднік взяла активну участь в її роботі.

Комісія була створена на вимогу громади міста  розпорядженням  в.о. кіровоградського міського голови 29.01.2015 року із метою  вивчення питань щодо законності прийняття рішення щодо виділення земельних ділянок в районі Лісопаркової.

Завданням комісії було:

– Вивчення документів на підставі яких було прийняті рішення про виділення земельних ділянок

– Оприлюднення отриманої інформації.

Кіровоградська міська рада різних скликань прийняла більше десятка рішень щодо виділення земель в зелених зонах в загалі і в районі Лісопаркової  зокрема. Тож комісія в умовах обмеженого доступу до інформації,  спротиву з боку посадових осіб кіровоградської міської ради та Державного земельного земельних ресурсів України, управління Держземагенства у Кіровоградському районі Кіровоградської області   проаналізувала тільки декілька з цих рішень, найбільш резонансні, бо стосуються великої кількості людей

 

Аналіз показав, що більшість земельних ділянок в районі Лісопаркової були виділені зі значними порушеннями. Шляхом підтасовки фактів і відвертого викривлення інформації місцевість, що  відповідно до Генерального  плану м. Кіровограда позначена як територія лісопарків, в рішеннях міськради фігурує вже як «відкриті землі без рослинного покриву або з незначним рослинним покривом».

 

Варто наголосити, що власноруч  ініціювавши створення комісії, міська рада жодним чином не сприяла її діяльності.  Всіляко намагаючись загальмувати її роботу, закрити доступ до документів, відмовляючи у співпраці.

 

За результатами діяльності комісії Кіровоградським МВ МВС України в області 07.03.02015 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за №12015120020001840 та розпочато кримінальне впровадження за фактом прийняття Кіровоградською міською радою неправомірних рішень, що призвели до знищення Лісопаркової.

Ознайомитись з детальним звітом можна за посиланням:

остаточний зві т лісопаркова

список-осіб-що-оформлювали-документи-на-ділянки-в-районі-Лісопаркової1.docx

скан-документів-по-Лесопарковій.pdf

 

ТУТ документи з якими працювала комісія:

http://www.ex.ua/345844966720


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.