ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ» ЗАПРОШУЄ НА ТРЕНІНГ «ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ!»

Громадська організація  «Територія успіху» та Кіровоградський обласний центр зайнятості, запрошують активістів з числа внутрішньо переміщених осіб з АР Крим, Луганської та Донецької областей, які проживають на території  Кіровоградської області  взяти участь у тренінгах, які будуть проходити у м. Кіровограді  11-12 серпня 2015 р.  та м. Олександрія  13-14 серпня 2015 р.

Мета тренінгу:    допомогти   людям, які, незважаючи на складні життєві обставини, прагнуть досягти успіху в житті, залишаються вірними собі та своїм мріям,  допомогти цим людям в особистому  розвитку та в започаткуванні власного  бізнесу (власної справи).

Протягом двох днів учасники тренінгу отримають знання про  організаційно-правові та фінансові аспекти  приватного підприємництва (про порядок реєстрації, правила ведення бізнесу, систему оподаткування та звітності), основи маркетингу, отримають практичні навички  з розробки  бізнес плану.

З числа учасників тренінгів, на конкурсних засадах   будуть відібрані найбільш цікаві  бізнес – ідеї, які отримають  фінансовий та  методичний супровід для втілення вжиття  свого бізнес плану.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити  анкету учасника  до 5 серпня 2015 року (для заповнення анкети натисніть тут). Організатори відшкодовують вартість проїзду, забезпечують харчуванням та роздатковими матеріалами.

В Кіровограді захід проходите на базі обласного центру зайнятості,  адреса вул. Василини , 12, місті м. Олександрія – в районному центрі зайнятості , за адресою :  пр. Леніна, 126а

Детальна програма проведення семінару-тренінгу будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям. Учасники тренінгу мають бути готовими надати додаткові дані про себе та заповнити більш детальну анкету.

Проведення даного заходу  стало можливим за фінансової підтримки Міжнародної Організації з Міграції  та уряду Канади.

За довідками  про участь у тренінгу,

можна звертатись до Дуднік Інги Вячеславівни к.т. 0509756917 , 0522 -32-26-59 електронна адреса tertoriy@i.ua

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.