ПРОГРАМА З ОРГАНІЗАЦІЇ САМОЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВИМУШЕНО ПЕРЕСЕЛЕНИХ ОСІБ “ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ”

В серпні 2015 року на Кіровоградщині стартує кампанія  по залучення вимушено переселених осіб до програм самозайнятості.

Громадська організація “Територія успіху” разом із Кіровоградським обласним Центром зайнятості запрошує вимушено переселених осіб взяти участь в 2-х денному тренінгу, під час якого кваліфіковані тренери та експерти розкажуть як відкрити та вести власний бізнес. Тренінги проходитимуть 11-12 серпня в м. Кіровограді (група для мешканців міста Кіровограда, Кіровоградського району  та близьких районів)  та 13-14 серпня в м. Олександрія (група для мешканців міста Олександрія, Олександрійського району та близьких районів).

Випускникам тренінгової програми пропонується написати під керівництвом досвідчених експертів бізнес – план і потім його захистити. І вже після захисту бізнес – планів Міжнародна організація з міграції виділить переможцям конкурсу бізнес – планів  допомогу для організації бізнесу ( придбання обладнання, закупівля витратних матеріалів) в розмірі 800$ чи проходження курсів перепідготовки в розмірі 500$.

Проект ”Від ідеї до успіху” реалізується в рамках в проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», якій впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Канади.

Детальніше про умови участі в програмі

http://watchdog-kr.com.ua/?p=1566

Контактна особа :

Дуднік Інга Вячеславівна 0509756917, 0522-32-26-59

teritoriy@i.ua

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.